Sel veebisaidil kasutatakse küpsiseid, et parandada kasutuskogemust ja optimeerida selle tegevust. Jätkates selle saidi kasutamist, nõustute käesoleva veebisaidi küpsiste kasutamisega. Loe rohkem
Tagasi

Kaudsed õhusoojendid on põlemiskambri setete ja niiskuseta usaldusväärne soojusallikas. Olenevalt kasutusnõuetest ja -tingimustest on need saadaval eri jõudluskategooriates. Neid mobiilseid ja vastupidavaid soojendeid saab kasutada nii erinevates tööstuskeskkondades kui ka elualadel.

Igal pool, kus on vaja sihtotstarbelist kütet, tagab otsene õhusoojendi kiirgussoojuse otse kerise pinnalt, seega kuivatades ja andes soojust ilma ümbritseva õhu soojendamise vajaduseta. Isegi tuulise ilmaga saavutatakse vajalik temperatuur kiiresti.

Tööstuskeskkondades, ettevõtetes, ladudes, ehitusobjektidel ja ka kodus: küttetehnoloogia hõlmab väga laia kasutusala. Wacker Neuson pakub nii kaudseid kui ka otseseid õhusoojendeid, mida saab kasutada eespool mainitud ja paljudes muudes kohtades. Kaudsed õhusoojendid tagavad soojusallika põlemiskambri setete ja niiskuseta. Wacker Neusoni kaudsed õhusoojendid on saadaval olenevalt vajadustest erinevate võimsuskategooriatega. Wacker Neusoni mobiilseid ja kauakestvaid õhusoojendeid võib kasutada nii tööstuslikus kui ka koduses keskkonnas. Otsesed õhusoojendid sobivad olukordadesse, kus on vaja kütta konkreetset pinda. Wacker Neusoni otseseid õhusoojendeid saab kasutada näiteks pinnase ülessulatamiseks, et külma ilmaga oleks võimalik kaevamistöid teha.

Wacker Neuson küttetehnika töötati välja valdkonna ekspertidega konsulteerides. Valides Wacker Neusoni kütteelemendid, võib klient olla kindel toote kvaliteedis ja heades töötulemustes. Töö tõhususe parandamiseks on ka küttetehnoloogia loodud nii, et see ei põhjustaks tööprotsessi viivitusi. Lülitage sisse, soojendage, lülitage välja ja minge edasi järgmisele objektile. Samuti pakub Wacker Neuson kõikidele oma klientidele mitmesuguste teenuste ja varuosade sortimenti. Mõne ootamatu sündmuse toimumise korral on Wacker

Neusoni töötajad valmis teid aitama, et töö seisma ei jääks.  Wacker Neusoni küttetoodete sortiment on lai ja igal tootel on oma konkreetsed omadused. Segaduse vältimiseks ja õige soojendi väljavalimisel on Wacker Neusoni konsultandid valmis tootevalikut tutvustama ning kohandama seda nii ehitustööde kui ka rahaliste vajadustega.

Vaadake küttetehnika üksikasjalikku tehnilist teavet

 

Küttetehnika