Mis on küpsised?

Küpsis on väike tekstifail, mille veebisait salvestab teie arvutisse või mobiilseadmesse, kui külastate veebisaiti. See aitab saidil meeles pidada teie sisselogimist ja sätteid (nt keel, fondi suurus ja muud kuvasätted), mille olete saidi vaatamiseks valinud, nii et te ei peaks neid iga kord uuesti sisestama.

Olete külastanud meie veebisaiti brauseri kaudu: Microsoft Edge, Firefox, Safari või muu. Küpsised on teave, mida see brauser kogub ja salvestab, kui kasutate meie veebisaiti. Järgmine kord, kui külastate https://wackerneuson.alfis.ee uuesti, jätab brauser teie tegevused meelde ja teeb mõned neist teie eest ära, valides näiteks portaali keele.

Veebilehte kasutades kinnitate, et nõustute küpsiste kasutamisega. Samuti saate piirata nende kasutamist, kuid ilma küpsisteta ei saa portaal teile kõiki oma funktsioone täielikult kasutada.

Kuidas küpsiste kasutamist piirata? Kui aga soovid küpsiste kasutamist piirata, saad muuta oma brauseris küpsiste vastuvõtmise seadeid. Oleme kokku pannud saidid, mis aitavad teil neid seadeid muuta:

Microsoft Edge brauser

Firefoxi brauser

Chrome’i brauseris

Safari brauser ja iOS