Sel veebisaidil kasutatakse küpsiseid, et parandada kasutuskogemust ja optimeerida selle tegevust. Jätkates selle saidi kasutamist, nõustute käesoleva veebisaidi küpsiste kasutamisega. Loe rohkem

Abivalmidus ja vastutus

Sageli on meie tehnika keerukate ja omavahel seotud protsesside osa. Seisakud ja viivitused lähevad tavaliselt kalliks maksma. Seetõttu oleme pühendunud sellele, et teile varuosad võimalikult kiiresti kohale toimetada või remonditööd võimalikult kiiresti ära teha. Oma rahvusvahelise turustus- ja teenindusvõrgustiku kaudu oleme alati oma klientide lähedal, pakkudes maksimaalset teeninduskvaliteeti. Meie eesmärk on klientide heaks oma protsesse pidevalt tõhustada.


Kiirus ja kvaliteet

Wacker Neusoni originaalvaruosade tarnimise võimekus on tehnika töövõime tagamisel väga oluline. Seetõttu töötasime välja logistikasüsteemi, mis võimaldab meil oma varuosad võimalikult kiiresti klientideni toimetada, kasutades selleks meie edasimüüjate võrgustikku. Meie logistikapoliitika ja ka vanemate masinate varuosade laovarude hoidmine tagavad, et 90% varuosadest on kohe saadaval ja need saadetakse välja väga lühikese aja jooksul. Meie originaalvaruosade kättesaadavuse ning teenindustehnikute teadmiste ja kogemuste tõttu on seisak minimaalne.


Wacker Neusoni originaalvaruosi saate osta, võttes ühendust meie spetsialistidega


Saadav kasu

  • Jälgime alati tehnoloogia uusimaid saavutusi
  • Funktsioonide täpsus
  • Kiire ja usaldusväärne kohaletoimetamine
  • Ülihea kvaliteet ja pikas perspektiivis madalad kulud
  • Ka vanemate seadmete varuosade kättesaadavus on garanteeritud
  • Originaalvaruosade eksklusiivse kasutamise ja suurte tehniliste kogemuste poolt tagatav kvaliteet
  • Muutumatu garantii

Aeg on raha

Varuosade vajaduse korral on iga minut kallis. Seetõttu on meil Wacker Neusoni tsentraliseeritud veebipõhise tellimissüsteemi juurdepääs. See tagab kiire, täpse ja lihtsa tarneprotsessi.


Tarnime varuosi, mis võimaldavad teil ise oma tehnikat hooldada ja remontida

Wacker Neusoni hooldus- ja remondikomplektidega on iga seadme õiged varuosad alati käepärast, hoides seega teie aega ja raha kokku.


Wacker Neusoni hoolduskomplektid

Wacker Neusoni hoolduskomplektid sisaldavad kõiki hoolduseks vajalikke varuosi. Iga komplekt pannakse kokku konkreetse seadmemudeli jaoks.

Hoolduskomplektid


Wacker Neusoni remondikomplektid

Teie hooldustehniku ​​jaoks töötasime välja Wacker Neusoni remondikomplekti, et saaksite soovi korral ka ise remonditöid teha. Tellige sobiv komplekt ja saate kõik vajaliku seadmete professionaalseks remondiks.

Remondikomplektid