Sel veebisaidil kasutatakse küpsiseid, et parandada kasutuskogemust ja optimeerida selle tegevust. Jätkates selle saidi kasutamist, nõustute käesoleva veebisaidi küpsiste kasutamisega. Loe rohkem

EquipCare – andke oma tehnikale sõna

Inimese ja tehnika vaheline üksikasjalik teabevahetus on väga vajalik. Kujutage ette, et teie tehnika annab teile automaatselt teavet näiteks järgmise kohta. Kus asub teleskooplaadur? Kas rataslaadur ei tööta juba liiga kaua? Ja kas ekskavaator tuleb varsti hooldusse viia?

LIITU TEENUSEGA EQUIPCARE

Nüüd on see kõik EquipCare’i abil võimalik

Wacker Neusoni väljatöötatud tehnika halduslahendus tagab täieliku ülevaate. EquipCare’i kasutamisel registreeritakse tehnikaüksustes automaatselt teave hoolduse tegemise kohta ning selle kohta, kui tehniliste vedelike tase on madal, kui esinevad talitlushäired, toimub ootamatu teisaldamine jne, ning nimetatu kohta saadetakse reaalajas mobiiltelefonidele või arvutitesse vastavad teated.


Vähendage ehitusobjektil stressitaset

Olete toimuvaga kursis: kui tehnika ei tööta, näeb tehnik veakoode enne, kui ta teie juurde tulemiseks teeninduskeskusest lahkub. Koordinatsioon: suhtlus teenusepakkujaga toimub e-vestlusfunktsiooni kaudu. Kaugdiagnostikat kasutades väldite aja raiskamist: tellige teenindus või varuosad teile sobivasse kohta või sobivaks ajaks.


Tehnikahalduse uus tase

Tehnikapargi tasakaalustatud kasutamine, määrates täielikult kindlaks asukoha ja registreerides tööaja. Pikem tööaeg ja kasutusiga teie tehniliste seadmetega toimuva aktiivse suhtluse tõttu. Teadete saamine, kui hooldusintervalli aeg saab täis, ja hoiatusfunktsioon, kui masin lahkub teatud geograafilisest piirkonnast. Masina juhtimise abil saab iga seadme elutsüklit hõlpsasti jälgida.


Vaadake EquipCare’i üksikasjalikku tehnilist teavet

EquipCare