Sel veebisaidil kasutatakse küpsiseid, et parandada kasutuskogemust ja optimeerida selle tegevust. Jätkates selle saidi kasutamist, nõustute käesoleva veebisaidi küpsiste kasutamisega. Loe rohkem

Wacker Neuson on maailma juhtiv ülikvaliteetse ehitustehnika ja kompaktsete ehitusseadmete tootja. Teenuste sortiment on ette nähtud ehitus-, aiandus- ja maastikuarhitektuuri valdkonna professionaalsetele lõpptarbijatele ning ka kohalikele omavalitsustele ja (näiteks töötleva tööstuse) tööstusettevõtetele. 2021. aastal oli Wacker Neusoni kontserni käive 1,9 miljardit eurot; üle kogu maailma töötab selles rohkem kui 6000 inimest. Ettevõte asutati 1848. aastal ja selle peakontor asub Saksamaal Münchenis.

Alfis on selliste maailmakuulsate kaubamärkide nagu Liehberr, Wacker Neuson ja Terex Finlay tööstusmasinate valdkonnas Läti juhtiv müügi- ja teenindusettevõte. Meie visiooniks on pakkuda suurepärast kliendikogemust ja lahendusi, mis annavad Alfise klientide äritegevusele konkurentsieelise. Samas oleme Baltimaades ka Liebherri külma- ja külmutusseadmete müügi- ja teenindusettevõte. Meie kliendid oskavad hinnata kvaliteeti ja innovaatilisi tehnoloogilisi lahendusi ning neile on oluline osta mõistliku hinna eest parim toode.

Klientidele tagame kvaliteetsed ja kauakestvad lahendused sellistes valdkondades nagu ehitus, teedeehitus, jäätmekäitlus, puidutöötlus, sadamate majandus, kaevandustööstus; hõlmatud on ka muud liiki tööstustootmine. Ületame klientide ootused, edendades pikaajalisi partnersuhteid, ning samuti tagame oma töötajatele turvalise ja arengule suunatud töökeskkonna.