Tagasi

Wacker Neusoni bensiinimootoriga purustusvasara erilised tugevad küljed: tähelepanuväärne sooritus ning ka tulemuste saavutamise viis – kompromissideta kasutus. Purustusvasar on ehitusobjekti raskete tööde tegemisel ideaalne tööriist. Tänu ideaalselt ühilduvale löögimehhanismile on lammutus- või tampimistööd lihtsad ja kergesti tehtavad ning see sobib eriti hästi väga kõva betooni, asfaldi ja muude ehitusmaterjalide lagundamiseks.

Bensiinimootoriga käitatavate põrandasaagide tooteseeriat iseloomustavad suurepärased saagimisomadused. Kõikide mudelite versioonid on 20 protsenti kiiremad kui teised võrreldavad seadmed. Wacker Neuson pakub suurimat lõikamiskiirust ja samas vaikset tööd, kuna teemantkettale edastatav pöördemoment ning lõikevõlli kohal asuv raskuskese on omavahel tõhusalt ühildatud. Need käsitööriistad on oma klassi kergeimad.

Käsitsi kasutatavad bensiinisaed aga on ehitusobjekti ideaalsed tööriistad. Eraldiseisvate komponentide ülikvaliteetsete tootmisstandardite tõttu on need äärmiselt vastupidavad. Seade on mugav ja intuitiivne. Õhkjahutusega kahetaktiline mootor on suure pöördemomendiga ja see tagab käsisaagide esmaklassilise lõikesoorituse.

Wacker Neuson on maailmas hästi tuntud ettevõte, mille ehitustehnika on usaldusväärne abiline igal ehitusobjektil. Lammutustehnikast pakub Wacker Neuson purustusvasaraid, põrandasaage ja käsisaage.
Lammutustehnika on pärit Saksamaalt ning Wacker Neuson tagab kvaliteetsed ja kauakestvad tooted. Wacker Neuson purustusvasaraid iseloomustab eriti hea sooritus ja kompromissideta kasutus. Vasara võimas bensiinimootor teeb tööriista ehitustöödel asendamatuks abiliseks. Wacker Neusoni purustusvasarad lagundavad tõrgeteta ära nii kõva betooni, asfaldi kui ka muud ehitusmaterjalid. Ideaalselt ühilduvate löögimehhanismide tõttu on töö tegemine lihtne.

Vaadake lammutustehnika üksikasjalikku tehnilist teavet

 

Lammutustehnika